Helyi hírek

Elvitte a kerékpárt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök szabálysértési őrizetbe vettek egy kokadi fiút, aki kerékpárt lopott.

Tetten érték

Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy 19 éves balassagyarmati férfit vettek bűnügyi őrizetbe a rendőrök

Az elmúlt 24 óra számokban

Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből.

Hírek Somogy megyéből

Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Események az elmúlt 24 órából.

Hírek Fejér megyéből

Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

Rendőrkézen

Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Elfogták a csalót Vas megyében.