Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből
Az elmúlt 24 óra eseményei.
Az elmúlt 24 óra eseményei.
Az elmúlt 24 óra eseményei.
Az elmúlt 24 óra eseményei számokban.
Esztergomban egy bácsi az utcán, Tatabányán egy idős asszony a lakásában lett rosszul.
A Tatabányai Rendőrkapitányság elfogását követően őrizetbe vette a 32 éves férfit.
A Tatabányai Rendőrkapitányság nyomozói visszaadták az ellopott láncfűrészt a tulajdonosának.
24 óra.
A debreceni rendőrök hívták a mentőket ahhoz a helyi férfihoz, akinek olyan fájdalmai voltak az utcán, hogy lépni sem tudott.
A rendőrség őrizetbe vette azt a nyíregyházi férfit, aki fizetés helyett vasvillával kergette el a fuvar díját követelő taxist.
Egy lakóingatlan közös udvarán a hólapátolás miatt bántalmazta két szomszédját egy zirci férfi.