Lopások után rablás és testi sértés
A kiskunfélegyházi rendőrök őrizetbe vették a 23 éves B. Beátát.
A kiskunfélegyházi rendőrök őrizetbe vették a 23 éves B. Beátát.
Az elmúlt 24 óra határrendészeti eseményei.
Kelebiánál egy tehervonat ütközőjén megkapaszkodva próbáltmeg Magyarország területére bejutni két pakisztáni férfi.
A kecskeméti rendőrök őrizetbe vették a férfit, aki késsel akart pénzt szerezni.
Mobiltelefont, kabátot és airsoft fegyvert vett el a magatehetetlen sértettől, a kiskunfélegyházi rendőrök őrizetbe vették.
A kiskunfélegyházi járőrök személyleírás alapján azonosították be az elkövetőt.
Az elmúlt 24 óra határrendészeti eseményei.
A nemzetközi és európai elfogatóparancs kiadását követően az egyik sofőrt a helyi rendőrök Szerbiában fogták el. Ezt követően a másik személy feladta magát Szegeden.
A kiskunmajsai rendőrök akciót szerveztek a gyanúsított elfogására.
Őrizetbe vették a kiskunmajsai nyomozók a gyanúsítottat.