Legfrissebb híreink

Furfangos dílereket fogtak el

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A kisvárdai rendőrök két férfit vettek őrizetbe, akik ételízesítő-tubusba rejtették a kábítószert.

Fokozott ellenőrzés Tiszavasváriban

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

Fokozott ellenőrzés Nyíregyházán

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

Fokozott ellenőrzés Tiszavasváriban

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrkapitányság illetékességi területére.

Újabb drogszállítmányt kapcsoltak le

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A nyíregyházi rendőrök a 31 éves férfit éppen akkor fogták el, amikor a Budapesten vásárolt kábítószert szállította továbbértékesítésre.