Üzemeltetési előadó (IT) - Budapesti Rendőr-főkapitányság - XII. kerületi Rendőrkapitányság

2022. 10. 18., k - 13:10

A Budapesti Rendőr-főkapitányság

XII. kerületi Rendőrkapitányság vezetője

az alábbi munkakör betöltésére vár jelentkezőket határozatlan idejű  rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyba

  üzemeltetési előadó (IT)

Munkavégzés helye: BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság  1120 Budapest, Maros utca 3.-5.

Bérezés: Az illetmény megállapítása a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 288/R. §,  288/S.§ és a 288/T. §- ai, valamint a 12. sz. melléklete szerinti „B” munkaköri kategória

Ruhanorma: polgári

Munkarend: hivatali

Feladatok:

  • rendszergazdai, informatikai tevékenységek ellátása a hatályos jogszabályok és belső  normák alapján

Munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány
  • középfokú informatikai végzettség
  • szakirányú (rendszergazda) végzettség
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés
  • nemzetbiztonsági ellenőrzés megléte

Munkakör betöltésénél előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, megbízhatóság
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • magas szintű stressz-tűrő képesség és pszichikai terhelhetőség,
  • magas szintű együttműködési és motivációs készség,
  • eredmény-orientáció

Beosztás betöltésének feltételei:

A jelentkezés benyújtása:

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a TerjékL@budapest.police.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

A felhívással kapcsolatban érdeklődni lehet:

  • Terjék László r. őrnagy BRFK XII. kerületi Rendőrkapitányság Hivatala, hivatalvezető

  • Tel.: 06-1-457-5665 BM: 52-123            06/20/455-1918

A beosztás betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2022. november 10.