Bűnügyek

Adományt gyűjtött

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A gyanú szerint egy nem létező gyermekalapítványnak gyűjtött a román férfi, akit a debreceni rendőrök őrizetbe vettek.

Kihasználták, hogy a sértett aludt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök őrizetbe vették azt a három hajdúhadházi lakost, akik egy vonaton készpénzt és más értéktárgyat tulajdonítottak el egy 21 éves lánytól.

A kerékpár kosarából lopták el a táskát

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A berettyóújfalui rendőrök befejezték a nyomozást azzal a két gyanúsítottal szemben, akik ellopták egy idős hölgy táskáját.

Autót akart lopni

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást a debreceni rendőrök.

Idős embereket raboltak ki Debrecenben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a két férfit, akik a gyanú szerint egy debreceni idősek otthonában raboltak.

Pszichoaktív anyaggal kereskedett

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták azt a férfit, aki a megalapozott gyanú szerint bódító hatású anyagot árult Debrecenben.

Indiaikendert termesztett a kertben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúnánási rendőrök elfogták azt a 31 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint kannabiszt termesztett egy lakatlan telken.

A rendőrkutya vezetett nyomra

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vettek őrizetbe a berettyóújfalui rendőrök egy 38 éves férfit.

Kábítószer-kereskedők rendőrkézen

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Derecskei Rendőrőrsénekés a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztályának munkatársai három kábítószer-kereskedőt fogtak el és állították elő Derecskén.