Adományt gyűjtött
A gyanú szerint egy nem létező gyermekalapítványnak gyűjtött a román férfi, akit a debreceni rendőrök őrizetbe vettek.
A gyanú szerint egy nem létező gyermekalapítványnak gyűjtött a román férfi, akit a debreceni rendőrök őrizetbe vettek.
A rendőrök őrizetbe vették azt a három hajdúhadházi lakost, akik egy vonaton készpénzt és más értéktárgyat tulajdonítottak el egy 21 éves lánytól.
A Hajdú-Bihar megyei vizsgálók befejezték a nyomozást azzal az öt férfival szemben, akik a megalapozott gyanú szerint kábítószerrel kereskedtek.
A berettyóújfalui rendőrök befejezték a nyomozást azzal a két gyanúsítottal szemben, akik ellopták egy idős hölgy táskáját.
Bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást a debreceni rendőrök.
A rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a két férfit, akik a gyanú szerint egy debreceni idősek otthonában raboltak.
A rendőrök elfogták azt a férfit, aki a megalapozott gyanú szerint bódító hatású anyagot árult Debrecenben.
A hajdúnánási rendőrök elfogták azt a 31 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint kannabiszt termesztett egy lakatlan telken.
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vettek őrizetbe a berettyóújfalui rendőrök egy 38 éves férfit.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Derecskei Rendőrőrsénekés a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztályának munkatársai három kábítószer-kereskedőt fogtak el és állították elő Derecskén.