Bűnügyek

Kővel dobták be az ablakot

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A polgári rendőrök elfogták és gyanúsítottként kihallgatták azt a két helyi fiút, akik kővel törték be egy benzinkút és egy áruház ablakát.

54 zsák kukoricát vittek el

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök a helyi mezőőrök segítségével elfogták azt a négy nőt és egy férfit, akik a gyanú szerint egy termőföldről elloptak 54 zsák kukoricát.

Rablás Fülöpön

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták a két feltételezett elkövetőt.

Újabb díler rendőrkézen

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdú-Bihar megyei rendőrök Pomázon fogták el a férfit, aki a debreceni óvoda mellett kábítószerrel kereskedő dílereknek árult.

Erőszakkal vitték magukkal

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök három férfit és két nőt vettek őrizetbe, akik a megalapozott gyanú szerint Budapestről érkeztek gépkocsival Debrecenbe azért, hogy erőszakkal magukkal vigyék a sértettet.

Idősekhez akart betörni

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúnánási rendőrök azonosították és elfogták a 17 éves gyanúsítottat.