Gyűrűket lopott egy ékszerüzletből
A debreceni rendőrök elfogtak egy férfit, aki a megalapozott gyanú szerint ellopott négy gyűrűt egy ékszerüzletből.
A debreceni rendőrök elfogtak egy férfit, aki a megalapozott gyanú szerint ellopott négy gyűrűt egy ékszerüzletből.
A rendőrök azonosítottak és elfogtak egy nőt, aki a megalapozott gyanú szerint kifosztott egy idős nénit Debrecenben. Ismeretlen társát a nyomozók keresik.
A rendőrök azonosítottak és elfogtak egy hajdúhadházi lakost, aki a megalapozott gyanú szerint négy évvel ezelőtt társával együtt kirabolt egy férfit Debrecenben.
A debreceni rendőrök elfogtak egy férfit, aki a megalapozott gyanú szerint Debrecenben két kórházban fekvő betegtől eltulajdonította mobiltelefonjaikat.
A megalapozott gyanú szerint három fiatalkorú életveszélyesen bántalmazott és kirabolt Debrecenben egy hajlék nélküli férfit, akinek két társát is megverték. A megyei rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a velük szemben folytatott nyomozást.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség miatt folytatott nyomozást egy 55 éves férfival szemben.
A Hajdú-Bihar megyei rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást egy férfival szemben.
A debreceni rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint betört egy orvosi rendelőbe és egy garázsba, valamint ellopott egy kerékpárt.
A rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a három hajdúhadházi férfival szemben folytatott nyomozást.
A rendőrök elfogták azt a két sajóbábonyi lakost, akik kifosztottak egy idős nénit Debrecenben. Az egyik férfi az ágyneműtartóba bújt az őt kereső rendőrök elől. Harmadik társuk már előzetes letartóztatásban van.