Betörők rendőrkézen
A debreceni rendőrök elfogták és gyanúsítottként hallgatták ki a három helyi férfit.
A debreceni rendőrök elfogták és gyanúsítottként hallgatták ki a három helyi férfit.
A hajdúszoboszlói rendőrök rablás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt bűnügyi őrizetbe vették a helyi férfit.
A megalapozott gyanú szerint egy férfit bántalmaztak, hogy elvegyék értékeit. A Püspökladányi Rendőrkapitányság rablás bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben.
A Hajdú-Bihar megyei nyomozók vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a két gyanúsítottal szemben.
A Hajdú-Bihar megyei rendőrök elfogták és őrizetbe vették a két gyanúsítottat.
A rendőrök két fiatalembert vettek bűnügyi őrizetbe és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.
A derecskei rendőrök őrizetbe vettek egy fiatalembert, aki a megalapozott gyanú szerint egy 10 éves kisfiútól vette el a tabletjét.
A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be nyomozást az ellen a három kaposvári gyanúsítottal szemben, akik a megalapozott gyanú szerint nyolc idős sértettet fosztottak ki Debrecenben.
A hajdúhadházi rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást a 24 éves debreceni nővel szemben.
A debreceni nyomozók vádemelést javasolnak a három fiatal ellen.