Bűnügyek

Szeméremsértő fényképeket értékesített az interneten

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a 47 éves férfit, aki a gyanú szerint gyermekekről készült pornográf tartalmú felvételeket tett közzé és értékesített az interneten.

Elvitte, összetörte, visszavitte

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúhadházi rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a 27 éves férfival szemben.

Garázdaság a 42-es számú főúton

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták azt a két férfit, akik a megalapozott gyanú szerint megelőztek és megállásra kényszerítettek egy személygépkocsit, amelynek sofőrjét bántalmazták és megfenyegették.

Lőfegyverek és lőszerek a csomagtartóban

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A vámospércsi rendőrök engedély nélkül tartott lőfegyvereket és lőszereket foglaltak le két újlétai férfitól.

Lezárt ügy: Késsel raboltak

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vádemelést javasolnak a debreceni rendőrök a négy fiatalember ellen.

Régiségkereskedőknek adták ki magukat

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni nyomozók azonosították azt a párt, akik több lakásba azzal csengettek be, hogy antik tárgyakat vásárolnának. A megalapozott gyanú szerint egy idős férfitől elvitték értékeit.

Lezárt ügy: életveszélyt okozó testi sértés

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdú-bihari nyomozók vádemelést javasolnak az ellen három helyi fiatalember ellen, akik a megalapozott gyanú szerint Debrecen belvárosában összeverekedtek.

Lezárt ügy: Gyógyszert árult

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdú-Bihar megyei rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a gyanúsítottal szemben folytatott nyomozást.

Lezárt ügy: Kerítésléceket lopott

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A gyanúsított házáig vezette a hajdúszoboszlói rendőröket Mira, a nyomkövető kutya. A nyomozók bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást a 19 éves fiatalemberrel szemben.

Kifosztotta az idős párt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A sértetteknek a gyanúsított azt állította, hogy az ablakot jött kicserélni, majd elterelte a figyelmüket és elvitte a pénzüket. A debreceni rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a 35 éves nővel szemben.