Bűnügyek

Rablás Derecskén

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A derecskei rendőrök őrizetbe vették a 16 éves lányt és 18 éves társát.

Emlékplakettet kapott bátorságáért

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Dr. Gyurosovics József r. dandártábornok emlékplakettet adott át Berecki Zsoltnak, aki a Berettyóújfaluban történt rablás gyanúsítottja után futott, utolérte és visszatartotta a rendőrök megérkezéséig.

Előzetesben a debreceni drogdíler - videóval

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A nyomozók Debrecen külterületén, a Bayk András kertben két házkutatást is tartottak, ahol egy 25 éves férfitől közel 9 kilogramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le.

Megszúrta

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdú-bihari rendőrök őrizetbe vették azt a debreceni férfit, aki a megalapozott gyanú szerint szóváltás közben egy késsel megszúrta vitapartnerét.

Előzetesben a balmazújvárosi rablók

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök 2 órán belül elfogták azt a két fiatalkorú fiút, akik a megalapozott gyanú szerint kiraboltak egy férfit Balmazújvárosban. A gyanúsítottak előzetes letartóztatását a bíróság elrendelte.

Fennakadt a plébánia kerítésén

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a 24 éves helyi férfit, aki a megalapozott gyanú szerint az egyik debreceni plébániából ellopott két laptopot.

Kábítószer a gépkocsiban

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök elfogtak egy férfit és utasát, akik a megalapozott gyanú szerint kábítószert fogyasztottak.

Rátámadt a jegyellenőrökre

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök elfogták és gyanúsítottként kihallgatták az 57 éves férfit.

Kifosztotta áldozatát

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az egyik debreceni buszmegállóban egy szabadnapos rendőr ismerte fel azt a fiatalkorú fiút, aki pár órával korábban kifosztott egy idős nőt Hosszúpályiban. A rendőrök elfogták és őrizetbe vették a gyanúsítottat.