40 perc alatt elfogták az elkövetőket
Bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök azt a két férfit, akik félóra alatt Debrecenben négy idős ember sérelmére követtek el bűncselekményeket.
Bűnügyi őrizetbe vették a rendőrök azt a két férfit, akik félóra alatt Debrecenben négy idős ember sérelmére követtek el bűncselekményeket.
A berettyóújfalui rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a 29 éves férfit, aki Konyáron bántalmazta volt élettársát.
A hajdú-bihari rendőrök elfogták és őrizetbe vették a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható helyi férfit.
Egy helyi férfit fogtak el a debreceni rendőrök, aki a megalapozott gyanú szerint elvitte unokatestvére kocsiját, amivel balesetet okozott.
A debreceni rendőrök lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatnak nyomozást az ellen a 20 éves fiatalember ellen, aki több társasházi lakásba is besurrant.
A rendőrök elfogták azt a 40 éves férfit, aki a gyanú szerint besurrant egy debreceni étterembe, ahonnan élelmiszert tulajdonított el.
A balmazújvárosi rendőrök bíróság elé állítást javasolnak egy 17 éves fiú ellen, aki a megalapozott gyanú szerint egy 71 éves bácsitól lopott.
A debreceni rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a sofőrrel szemben.
A püspökladányi rendőrök őrizetbe vették azt a férfit, aki a megalapozott gyanú szerint kirabolta ismerősét.
A rendőrök egy hencidai fiatalembert vettek őrizetbe és kezdeményezik előzetes letartóztatását.