Nem kapott cigarettát, ezért ütött
A debreceni rendőrök elfogták és őrizetbe vették a 20 éves fiatalembert.
A debreceni rendőrök elfogták és őrizetbe vették a 20 éves fiatalembert.
A Biharkeresztesi Rendőrőrs szolgálaton kívüli járőrvezetője fogta el azt a 21 éves fiatalembert, aki a megalapozott gyanú szerint kirabolt egy idős nénit Berettyóújfaluban.
A hajdú-bihari nyomozók bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást azzal az 59 éves tiszagyulaházai férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint egy késsel mellkason szúrta élettársát.
Önként jelentkezett a rendőrségen, és a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki azt a 19 éves helyi férfit, aki a gyanú szerint Debrecen belvárosában bántalmazott egy 16 éves fiút.
A balmazújvárosi rendőrök egy órán belül elfogták azt a 17 éves fiatalembert és 14 éves társát, akik a megalapozott gyanú szerint kiraboltak és bántalmaztak egy 52 éves helyi férfit.
A debreceni rendőrök vádemelési javaslattal befejezték a nyomozást.
A debreceni rendőrök elfogták az 52 éves férfit, aki az erdőben, egy takaró alá bújva próbált meg elrejtőzni előlük.
A rendőrök elfogták azt az 59 éves tiszagyulaházai férfit, aki a gyanú szerint egy késsel mellkason szúrta élettársát.
A nyomozók elfogták és őrizetbe vették azt a két helyi fiút, akik a megalapozott gyanú szerint négy sértettet raboltak ki Debrecenben.
A nyomozók hat órával a rablás után elfogták a 40 éves helyi férfit.