Bűnügyek

Bíróság előtt felelhetnek tettükért

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök őrizetbe vették azt a két helyi férfit, akik a megalapozott gyanú szerint egy debreceni ingatlan udvaráról bográcsot és más értéktárgyakat akartak ellopni. A rendőrség bíróság elé állítási javaslattal fejezte be velük szemben a nyomozást.

Meglettek a templomi kegytárgyak

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúszoboszlói rendőrök megtalálták, lefoglalták és a lelkésznek visszaadták a nagyhegyesi templomból eltulajdonított keresztelő kancsót és más kegytárgyakat.

Arra ébredt, hogy kifosztották

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni nyomozók őrizetbe vették azt a 40 éves hajdúhadházi nőt, aki a gyanú szerint kifosztotta alvó áldozatát.

Garázdaság Debrecenben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nyolcan verekedtek össze a debreceni vasútállomáson. A rendőrök hat hajdúhadházi lakost vettek őrizetbe.

Őrizetben a nagyhegyesi betörő

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúszoboszlói rendőrök őrizetbe vették K. Lászlót, aki a gyanú szerint betört a nagyhegyesi gyülekezeti házba.

Elfogták a templomi betörőt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúszoboszlói rendőrök elfogták azt a 38 éves férfit, aki a gyanú szerint betört egy nagyhegyesi templomba, ahonnan különböző kegytárgyakat és készpénzt tulajdonított el.

Szinte mindenét elvitték, mire felébredt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni nyomozók őrizetbe vették azt a két helyi fiatalt, akik a gyanú szerint az utcán fosztották ki áldozatukat. A rendőrök harmadik társukat is azonosították és előállították a rendőrkapitányságra.

Csapdát állított a galamboknak

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt javasolnak bíróság elé állítást egy helyi férfi ellen.

Lezárt nyomozás

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint több gépkocsiból és helyi üzletből tulajdonított el pénztárcát, ruhaneműt és kozmetikai cikkeket.

Elfogta a rendőrség a 100 milliót zsákmányoló sorozatbetörőt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Országszerte összehangolt akciókkal lép fel a rendőrség a betöréses lopások elkövetőivel szemben, ezúttal egy debreceni betörés-sorozatot derített fel a hatóság. A gyanúsítottól közel 100 millió forint értékű arany ékszert, készpénzt foglaltak le.