Kétszer is bombával fenyegetőzött
A debreceni rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást a kisvárdai férfi ellen.
A debreceni rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást a kisvárdai férfi ellen.
A berettyóújfalui rendőrök elfogták és őrizetbe vették a 18 éves fiút.
Összehangolt rendőrségi akció eredményeként fogták el Debrecenben és Budapesten a kábítószerrel kereskedő férfiakat.
Önként feladta magát a rendőrségen az a sajószentpéteri férfi, akit a balmazújvárosi nyomozók köröztek.
A hajdú-bihari nyomozók elfogtak két férfit, akik egy Debrecen melletti erdőben indiai kendert termesztettek.
A rendőrök Sajóbábonyban elfogták azt a férfit, aki a gyanú szerint társával egy idős egyeki nő házába bement, majd onnan ékszereket és készpénzt tulajdonítottak el. A gyanúsított társát még keresik a nyomozók.
A debreceni rendőrök négy fiatalembert vettek őrizetbe, akik a megalapozott gyanú szerint négy üzletet raboltak ki Debrecenben. Az illetékes járásbíróság elrendelte előzetes letartóztatásukat.
A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a 25 éves férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint Debrecenben elütött két gyalogost, akik közül a 78 éves nő a helyszínen életét vesztette.
A pocsaji rendőrök elfogták azt a két 21 éves fiatalembert, akik a megalapozott gyanú szerint kiraboltak egy 17 éves fiút Kismarján.
A 86 éves bácsi egy hajdúszoboszlói apartmanban pár percre őrizetlenül hagyta pénztárcáját, amiből a gyanúsított ellopta a benne található készpénzt. A rendőrök a 49 éves nőt rövid időn belül elfogták és lefoglalták tőle az eltulajdonított valutát.