Bűnügyek

Életveszélyes bántalmazás

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdú-bihar megyei rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a 31 éves férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint életveszélyes sérülést okozott a sértettnek Konyáron.

Őrizetben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök elfogták azt a ceglédi férfit, aki a gyanú szerint Debrecenben betört egy orvosi rendelőbe és több gépkocsit is feltört.

Áramszolgáltató munkatársainak adták ki magukat

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Azonosították és elfogták a rendőrök azt a kaposvári párost, akik a megalapozott gyanú szerint egy idős nénit kifosztottak debreceni lakásában.

Visszajáró betörő

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök elfogták azt a 48 éves ecseri férfit, aki a megalapozott gyanú szerint több családi házba is betört Debrecenben.

Szagot fogott Nemez

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nyomkövető szolgálati kutya vezette el a biharkeresztesi rendőröket ahhoz a 17 éves fiúhoz, aki a gyanú szerint 53 éves társával együtt ellopott több baromfit egy idős néni tyúkóljából.

Előzetesben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A bíróság elrendelte annak a 48 éves férfinek az előzetes letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint Nagyrábén kirabolt egy idős nőt.

Bántalmazta és kirabolta

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A püspökladányi rendőrök elfogtak és őrizetbe vettek egy 48 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint Nagyrábén kirabolt egy idős nőt.

Kihasználták, hogy a sértett aludt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök őrizetbe vették azt a két hajdúhadházi lakost, akik a vonaton elvették a sértett egyik mobiltelefonját.