Bűnügyek

Laptopok

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A gyanú szerint közel egy tucat laptopot lopott el az egyik elektronikai üzletből az a négy tettes, akiket a debreceni rendőrök elfogtak és őrizetbe vettek.

Az első hajdúhadházi ügy

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A három gyanúsított vasvillával és vascsővel ment át a szomszédba. A hajdúhadházi rendőrök elfogták és őrizetbe vették a helyi lakosokat.

Két járművezető áll bíróság elé

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Debreceni Rendőrkapitányság az elmúlt napokban két – járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt folytatott – nyomozást is befejezett.

Nem állt meg a motoros

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdúnánási Rendőrkapitányság bíróság elé állítási javaslattal befejezte egy 43 éves helyi férfival szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárását.

Megijedt a fenyegetéstől

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság vádemelési javaslattal fejezte be a zaklatás vétség elkövetése miatt folytatott eljárását egy 34 éves derecskei nővel szemben.

Gyanús lett a pénz

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdúnánási rendőrök elfogtak és őrizetbe vettek egy 19 éves fiút, aki a gyanú szerint hamis lengyel fizető eszközt akart beváltani az egyik helyi pénzintézetben.

Éheztette a kutyáit

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Debreceni Rendőrkapitányság állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy 37 éves hajdúbagosi lakossal szemben.

Rablás, majd önbíráskodás

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Két férfit fogtak el a rendőrök Hosszúpályiban.