Bűnügyek

Benzint, fűkaszát vittek

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bíróság elé állítást javasolnak a hajdúszoboszlói rendőrök három helyi férfi ellen.

Bíróság elé állítást javasolnak

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Befejezte a három debreceni férfival szemben lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást a Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya.

Befejezték a nyomozást a hajdúböszörményi rendőrök

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy 37 éves helyi lakossal szemben.

Fél órán belül elfogták őket

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök három férfit fogtak el, akik a gyanú szerint betörtek egy házba.

Látogatóba érkezett, mobiltelefont lopott

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Debreceni Rendőrkapitányság járőrei egy órán belül elfogták a kifosztás bűntett elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 65 éves férfit.

Keletről Nyugatra

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást két férfival szemben, akik a megalapozott gyanú szerint négy afgán állampolgárt akartak Nyugat-Európába csempészni.

Embereket csempészett

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Külföldi személyek államhatáron történő átlépését, majd szállítását szervezte egy Debrecenben lakó palesztin férfi.

Gyanús volt a táska

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szabadidős nyomozójának feltűnt a két férfi viselkedése, ezért értesítette kollégáit.