Kórházból lopott
A rendőröknek gyanús lett a debreceni villamosmegállóban várakozó férfi, akiről kiderült a szatyrában több lopott mobiltelefont is rejt.
A rendőröknek gyanús lett a debreceni villamosmegállóban várakozó férfi, akiről kiderült a szatyrában több lopott mobiltelefont is rejt.
A rendőrök a Terrorelhárítási Központtal közös akcióban fogtak el egy debreceni férfit
Több hónapon keresztül fenyegette áldozatát az a gyanúsított, akit a debreceni rendőrök 2014. április 14-én elfogtak. A nyomozók az ügyet gyorsított eljárásban bíróság elé állítási javaslattal fejezték be.
A rendőrök fogták el a NAV egyenruhásai elől menekülő férfit. Mindkét hatóság eljárást indított ellene.
A rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a nyíracsádi lakost, aki Debrecenben rabolta ki áldozatát.
A nyomozók vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a négy gyanúsítottal szemben, akik debreceni telephelyekre törtek be.
A két fiú pénzért és borért ment be a sértetthez, majd miután nem kaptak, megfenyegették, bántalmazták és kirabolták. A rendőrök elfogták és őrizetbe vették a gyanúsítottakat, akiket a bíróság előzetes letartóztatásba helyezett.
A rendőrök vádemelést javasolnak az ellen a két gyanúsított ellen, akik Polgáron elkísértek egy helyi férfit a bankba, majd később kirabolták.
A rendőrök Hajdúhadházon elfogtak és őrizetbe vettek négy helyi férfit, akik szerszámokkal a kezükben támadtak meg két helyi lakost.
A helyi rendőrök a Készenléti Rendőrség megerősítő erőivel és a polgárőrökkel közösen négy órán belül elfogták azt a fiút, aki Hajdúsámsonban kirabolt egy asszonyt. Most vádemelést javasolnak vele szemben a nyomozók.