Elfogták a rendőrök a takarmánylopókat
A Tapolcai Rendőrkapitányság befejezte a lopás miatt folytatott nyomozást.
A Tapolcai Rendőrkapitányság befejezte a lopás miatt folytatott nyomozást.
Szabadidejében intézkedett Budapesten, a Margit-szigeten egy Békés megyei rendőr. Felfigyelt egy áruvédelmi dobozt feszegető nőre, a dobozban egy telefon volt. A nő a gyanú szerint lopta a készüléket, ezért a szabadnapos rendőr hívta a budapesti kollégáit.
A kaposvári rendőrök a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével fogták el a férfit.
A Borsodnádasdi Rendőrőrs nyomozói egy 29 éves helyi lakost hallgattak ki gyanúsítottként.
Jogosítvány és biztosítási fedezet nélkül kivont járművel közlekedett.
A rendőrök rövid idő alatt elfogták azt a férfit, aki Szerencsen rátámadt áldozatára.
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság nyomozói elfogták azt a 42 éves férfit, aki egy helyi üzemanyagtöltő állomásra kísérelt meg betörni.
Holtan találtak egy férfit egy hajdúnánási ingatlanban. A hajdú-bihari nyomozók öt órán belül azonosították a feltételezett elkövetőt.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság járőrei a helyszínen értek tetten egy férfit, aki benzinkút, büfé és presszó feltörésével gyanúsítható.
Pezsgőbontást követően esett egymásnak öt férfi Hetényegyházán. A vád: felfegyverkezve elkövetett garázdaság, rongálás, kiskorú veszélyeztetése és egyedi azonosítójel meghamisítása.