Újabb dílerek rendőrkézen
A Pécsi Rendőrkapitányság munkatársai a napokban őrizetbe vették azt a három férfit, akik huzamosabb ideje kereskedtek marihuánával a városban.
A DELTA Program keretében három újabb terjesztőt fogtak el a pécsi nyomozók a főkapitányság Felderítő Osztályának és Mecsek kommandósainak segítségével. A 45, 32, valamint 28 éves férfiakat azzal gyanúsítják a nyomozók, hogy marihuánával kereskedtek Pécsett és környékén. Erre utalt a gépjárművükből előkerült kábítószergyanús növényi származék, majd a férfiakhoz köthető ingatlanokban megtartott kutatáskor talált növényi magok és a több cserépben lévő tövek, illetve már leszüretelt növények is.
A rendőrök négy fogyasztót is kihallgattak gyanúsítottként, nekik kábítószer birtoklása miatt kell felelniük. A három díler ellen kábítószer-birtoklása miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság. Őket őrizetbe is vették, és kezdeményezték a letartóztatásukat.