Összesítő Heves megyéből

2021. 06. 11., p - 10:42
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 óra eseményei.

Az elmúlt 24 órában kettő személyi sérüléssel és kettő anyagi kárral járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába.

A személyi sérüléses balesetek közül az egyik 2021. június 10-én 10 óra 20 perckor történt Boconád és Heves között, ahol két jármű – feltehetően a követési távolság be nem tartása miatt – ütközött össze, melynek következtében egy nő sérült meg.

A fenti napon este Gyöngyös belterületén közlekedett személygépkocsival egy férfi, aki az egyik kanyarban, ismeretlen okból letért az útról és fának ütközött. A sofőr az elsődleges orvosi vizsgálat alapján könnyű sérüléseket szenvedett.

A szolgálatot ellátó állomány négy személyt fogott el az ellenük kiadott körözés alapján. A rendőrök bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt hat főt állítottak elő és egy ittas járművezetővel szemben intézkedtek.

A nyári időszakban a magas hőmérséklet jelentősen megviseli a járművezetők szervezetét, ennek következtében fáradékonyabbak, reakció idejük megnő, reflexeik tompábbak lesznek. Figyeljünk a saját és utasaink biztonságára! Ne feledjék: mindenkit hazavárnak!


Hírfolyam

 

Fokozott ellenőrzés Somogyban

A Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el a vármegye teljes területére.

 

Nem mindennapi muffin

A győri rendőrök vélhetően marihuánát tartalmazó süteményt találtak és foglaltak le egy 31 éves helyi férfi lakásán.

 

Kiskorútól rabolt

Egy gátlástalan felnőtt egy fiú mobiltelefonját vette el. Nem jutott messzire, az újszászi rendőrök elfogták és őrizetbe vették.

 

Naprakészen

Kábítószerrel kapcsolatos képzést tartott a BRFK Bűnmegelőzési Osztály a FÖRI munkatársainak.