Ellopott egy kerékpárt, a rendőrök elfogták
Lopás vétsége miatt indult büntetőeljárás egy 40 éves debreceni férfi ellen, az ügyben folytatott vizsgálatot a Veszprémi Rendőrkapitányság befejezte.
Lopás vétsége miatt indult büntetőeljárás egy 40 éves debreceni férfi ellen, az ügyben folytatott vizsgálatot a Veszprémi Rendőrkapitányság befejezte.
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.
A balatonalmádi rendőrök őrizetbe vették a 43 éves balatonkenesei férfit.
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.
Büntető-és szabálysértési eljárás is indult a 26 éves lovászpatonai férfi ellen.
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.
A Veszprém megyei rendőrök az elmúlt hétvégén tizenöt ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Az elmúlt 24 óra rendőri intézkedései.