Fél órán belül visszakapta a kerékpárt tulajdonosa
A Veszprémi Rendőrkapitányság munkatársai a bejelentéstől számított fél órán belül elfogták azt a 49 éves férfit, aki a gyanú szerint egy veszprémi általános iskola udvaráról tulajdonított el egy értékes kerékpárt.