Első tiszti kinevezések
Veszprém megye rendőrfőkapitánya köszöntötte a frissen kinevezett kollégáit.
Veszprém megye rendőrfőkapitánya köszöntötte a frissen kinevezett kollégáit.
Fejér, Vas, Zala és Veszprém megyei rendőröket díjaztak.
Szent György nap alkalmából a kiemelkedő munkát végző munkatársak elismerésben részesültek.
A rendőrök is hozzájárultak a rászorulók életének megmentéséhez.
Megköszönte kollégáinak és az együttműködő partnereknek a 2019-ben végzett munkát a megyei rendőrfőkapitány.
A Balatonalmádi Rendőrkapitányság értekezletre hívta az illetékességi területén az egyes rendészeti feladatokat ellátó személyeket és a polgárőr egyesületek vezetőit.
Megbízottból kinevezett rendőrkapitány lett dr. Linczmayer László rendőr alezredes.
A Veszprém megyei Területi Kisebbségi Kapcsolattartási Munkacsoport tagjai értékelték az elmúlt év eredményeit.
A balatonfüredi rendőrök egy helyi sportoktató intézmény tanulóit látták vendégül.
Az Ajkai Rendőrkapitányság épületében szervezett véradó napon huszonkilencen adtak vért.