Elismerés a szakmai munkáért
Érdemérmet vehetett át a Várpalotai Rendőrkapitányság munkatársa.
Érdemérmet vehetett át a Várpalotai Rendőrkapitányság munkatársa.
Ünnepi állománygyűlésen jutalmazták a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársait.
A Balaton-parti városban rendezték meg a XXXVIII. Balaton Kupa elnevezésű BM Országos Meghívásos Asztalitenisz Bajnokságot.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon négy frissen kinevezett tiszt kezdi meg rendőri szolgálatát.
A IV. Országos Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály (MEKTA) kombinált szituációs lő- és intézkedéstaktikai versenyt Veszprém megyében rendezték meg.
Országos strandröplabda bajnokságot szerveztek a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek munkatársainak Zánkán.
A Veszprém Megyei Közgyűlés egyhangúlag fogadta el dr. Tarcsa Csaba rendőr dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány beszámolóját.
A Várpalotai Rendőrkapitányságon tartották az Ifjúságvédelmi Munkacsoport soron következő ülését és ezzel együtt a jelzőrendszeri tanácskozást.
Bemutatók és színes programok várták a több száz érdeklődőt a Veszprémben megrendezett Rendvédelmi napon.
A Veszprém megyei rendőrök a társszervekkel és a Városom Veszprém Mozgalommal együttműködve több mint kétszáz tonna szemetet gyűjtöttek össze.