Ülésezett a közbiztonsági és bűnmegelőzési bizottság Veszprémben
A gyalogosok és kerékpárosok közlekedése állt a fókuszban.
A gyalogosok és kerékpárosok közlekedése állt a fókuszban.
Képviselő-testületi ülésen számolt be a Pápai Rendőrkapitányság vezetője az elmúlt évben elvégzett feladatokról.
A Veszprémi és a Balatonalmádi Rendőrkapitányság vezetői számoltak be a 2017. évben elvégzett feladatokról a helyi önkormányzatok képviselői előtt.
A Pápai Rendőrkapitányságon szolgáló négylábú társunk az örök vadászmezőkre távozott.
Rendőrségi dolgozók és hozzátartozóik képzőművészeti alkotásaiból nyílt kiállítás a Veszprémi Petőfi Színház aulájában.
Veszprémben és Várpalotán megnyitotta kapuit a rendőrség az érdeklődök előtt Szent György napja alkalmából.
A veszprémi rendőrök és hozzátartozóik színes programokon vettek részt.
A Rendőrség Napja alkalmából dr. Tarcsa Csaba rendőr dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány ünnepi állománygyűlés keretében elismeréseket adott át.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság találkozót szervezett a megyei médiák képviselőinek.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság együttműködési megállapodást írt alá két területi horgász szövetséggel.