Évbúcsúztató állománygyűlés Veszprémben
Ünnepi állománygyűlést tartottak a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon.
Ünnepi állománygyűlést tartottak a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon.
A Veszprémi Rendőrkapitányság vendégül látta nyugdíjasait.
Devecserben értékelték a felek az eddigi eredményeket.
Vezetői tárgyjutalomban részesült két balatonfüredi rendőr a csopaki rablás gyanúsítottjainak gyors és szakszerű elfogásáért.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság találkozót szervezett a nyugállományú munkatársai részére.
„Női helytállás” elismerésben részesült két Veszprém megyei rendőr.
A kivételes teljesítményt nyújtó és a több évtizedes belügyi szervnél dolgozó rendőrök kaptak elismerést, valamint köszöntötték a kerek születésnapjukat ünneplő kollégákat is.
Mindenszentek és halottak napja alkalmából tartottak megemlékezést a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vezetői.
A fórum résztvevői a határvadász toborzásról is tájékoztatást kaptak.
Állománygyűlés keretében köszöntötték a kivételes teljesítményt nyújtó és a több évtizedes belügyi szervnél dolgozó, valamint a kerek születésnapjukat ünneplő rendőröket Veszprém megyében. Két állampolgár is elismerésben részesült.