Elköszönt a főkapitány
Dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornoktól, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjétől ünnepi állománygyűlésen köszöntek el munkatársai, beosztottai és a társszervek vezetői.
Dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornoktól, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjétől ünnepi állománygyűlésen köszöntek el munkatársai, beosztottai és a társszervek vezetői.
Állami ünnepünk, augusztus 20-a alkalmából elismeréseket adott át dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok, Veszprém megyei főkapitány.
A 26. Országos Balesethelyszínelő Verseny regionális döntőjét 2016. augusztus 16-án Csopakon, a Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központban (ROKK OTK ATK) rendezték meg.
Az idegenforgalmi szezon bűnügyi feladatait, eredményeit egyeztették a szakmai vezetők.
Zánkán rendezték meg a XXXVI. Balaton Kupa elnevezésű BM Országos Meghívásos Asztalitenisz Bajnokságot.
Szakmai egyeztetésen mutatkozott be az új balatonalmádi rendőrkapitány a járás polgárőrség-vezetőinek.
A Veszprémi Rendőrkapitányság pályázati úton egy millió forint anyagi támogatást is elnyert a "Családbarát Munkahely" minősítés mellett.
Országos strandröplabda bajnokságot szerveztek a rendőröknek Zánkán.
A Környezet és Energia Operatív Program (KEOP) keretében valósult meg a kapitányság felújítása.
Ünnepélyes állománygyűlés kertében köszönt el a Balatonalmádi Rendőrkapitányság nyugállományba vonuló rendőrkapitánya és kinevezték az új vezetőt.