Az adventi időszakot értékelték Veszprémben
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság 2016. január 15-én ünnepélyes keretek között értékelte az elmúlt év végi időszakban végzett bűnmegelőzési és kommunikációs tevékenységet.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság 2016. január 15-én ünnepélyes keretek között értékelte az elmúlt év végi időszakban végzett bűnmegelőzési és kommunikációs tevékenységet.
A rendőri hivatás iránt érdeklődő fiatalokat fogadták a tapolcai rendőrök 2016. január 12-én délelőtt.
A „Doni áttörés” 73. évfordulójának alkalmából tartottak ünnepi megemlékezést Veszprémben.
Sümeg Város Napja alkalmából Marton Zsolt rendőr százados, a Sümegi Rendőrőrs őrsparancsnok helyettese kapott kitüntetést.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon értékelték a felek az eddigi eredményeket.
Novák – Nász Péter rendőr őrnagy, a Balatonfüredi Rendőrkapitányság osztályvezetője volt az egyik kitüntetett, aki a Balaton Fejlesztési Tanács Közbiztonsági Testület elismerését 2015. december 10-én átvehette.
Elismeréseket és állományparancsokat adott át dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok.
Elismerésben részesültek azok a Veszprém megyei rendőrök és közalkalmazottak, akik közreműködtek Magyarország déli határszakaszának védelmében.
Ismét találkozót szervezett a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a nyugállományú munkatársai részére.
A közlekedési balesetek áldozatainak világnapja alkalmából – hagyományteremtő szándékkal – kerékpáros emléktúrát tartott a Pápai Rendőrkapitányság.