Sportnap Veszprémben
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság, valamint a Veszprémi Rendőr Sportegyesület - a Pannon Egyetem támogatásával - 2015. április 17-én tartotta meg a II. Egészségmegőrző nyílt nap és Szent György napi sportrendezvényt.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság, valamint a Veszprémi Rendőr Sportegyesület - a Pannon Egyetem támogatásával - 2015. április 17-én tartotta meg a II. Egészségmegőrző nyílt nap és Szent György napi sportrendezvényt.
Együttműködési megállapodást írtak alá a rendészeti feladatokat ellátó szervezetek vezetői.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság nyugdíjas rendőrök számára szervezett találkozót 2015. március 18-án délelőtt a Főkapitányság Színháztermében.
Összesen 21 új gépjárművet adtak át ünnepélyes keretek között Veszprémben.
A Veszprémi Rendőrkapitányság 2015. február 27-én 9 órai kezdettel tartotta meg évértékelőjét.
Futtató Norbert rendőr alezredes vehetett át dísztőrt és emléklapot 2015. február 23-án az Igazságügyi Hivatal által szervezett ünnepségen.
A 2014-es évet értékelő és a 2015-ös év főbb feladatait meghatározó parancsnoki értekezletet tartottak a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon. Az értekezlet elöljárója Kovács István r. dandártábornok, országos rendőrfőkapitány-helyettes volt.
Együttműködési megállapodást kötött a Veszprémi Rendőrkapitányság az illetékességi területén működő roma nemzetiségi önkormányzatokkal.
Intézkedéstaktikai képzést is tartottak a Balatonkenesei Rendőrőrshöz tatozó településeken működő polgárőr egyesületek tagjainak koordinációs értekezletén.
A Veszprémi Rendőrkapitányság négy munkatársát részesítette elismerésben Porga Gyula Veszprém Megyei Jogú Város polgármestere, akik 5 órán belül elfogták azt a két férfit, akik egy Veszprémben található nemzeti dohányboltot raboltak ki.