Járási Közbiztonsági Egyeztető Fórum Balatonalmádiban
A társszervek és az önkormányzatok is nagy számban képviseltették magukat a fórumon.
A társszervek és az önkormányzatok is nagy számban képviseltették magukat a fórumon.
Fókuszban a biztonságos közlekedés, Balatonfüreden is.
A tanácskozás fő témája a közlekedés- és közbiztonsági, valamint az aktuális bűnügyi helyzet volt.
Meghívást kaptak a járás polgármesterei, a társszervek, az oktatási intézmények fenntartói, a nemzetiségi önkormányzatok vezetői, valamint a történelmi egyházak képviselői.
A járás közlekedésbiztonsági és közbiztonsági helyzete, az online csalások megelőzése, valamint a drogprevenció volt a megbeszélés fő témája.
Cél a romák és rendőrök közötti zökkenőmentes együttműködés és kommunikáció.
A Veszprém Vármegyei Területi Védelmi Bizottság rangos elismerését vehette át Anda György r. ezredes, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság rendészeti rendőrfőkapitány-helyettese.
A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője elismeréseket adott át több munkatársának nemzeti ünnepünk alkalmából.
17 csapat ragadt evezőt. A vándorkupát végül a Főnix Z Generáció kapta.
Tizennégy éve, szolgálatteljesítés közben elhunyt kollégájukra emlékeztek a balatonalmádi rendőrök.