Kiemelkedő elismerés Veszprémben
Heiter Sándor nyugállományú rendőr alezredes vehetett át emléklapot Dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok megyei rendőrfőkapitány úrtól.
Heiter Sándor nyugállományú rendőr alezredes vehetett át emléklapot Dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok megyei rendőrfőkapitány úrtól.
„Alázattal kell megállnunk a másik ember egyénisége, személyisége előtt és el kell tudnunk fogadni azt, hogy sok tekintetben mások vagyunk.”. Györkössy Endre költő szavait idézték az együttműködési konferencián Veszprémben.
A Veszprémi Rendőrkapitányság nyílt napot szervezett a rendőri pálya iránt érdeklődő fiataloknak 2015. január 26-án.
A Személy-, Vagyonvédelmi és Magánnyomozói Szakmai Kamara Veszprém Megyei Szervezete és a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság között 2014. március 20-án aláírt együttműködési megállapodás eredményeit értékelték.
A Pápai Közbiztonsági Koordinációs Bizottság 2015. január 22-én tartotta évértékelő ülését a Pápai Rendőrkapitányság nagytermében.
A Veszprém megyei sajtó képviselőit hívta beszélgetésre, a rendőrségi hírszolgáltatás áttekintésére a megyei főkapitány.
Pályaválasztási napot tartottak 2015. január 14-én a Várpalotai Rendőrkapitányságon.
Sümeg 1984. január 1-jén kapta vissza városi rangját, amelyet minden évben kitüntetések adományozásával és kulturális műsorokkal ünnepel a város.
Összefogással igyekeztek szebbé tenni a rászorulók karácsonyát Balatonfőkajáron.
A Pápai Rendőrkapitányság munkaértekezletre hívta a területén működő cigány nemzetiségi önkormányzatok vezetőit.