Közösen ünnepeltek a rendőrök és a tűzoltók (fotókkal)
Sok színes programmal várták a Zala megyeieket és a megyébe látogatókat.
Sok színes programmal várták a Zala megyeieket és a megyébe látogatókat.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság és a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság 2015. május 2-án 13 és 18 óra között közösen rendezi meg az I. Zala megyei Rendőr és Tűzoltó Napot, ahova szeretettel várják a zalaiakat és a megyébe látogatókat.
Zala a negyedik legbiztonságosabb megye az országban.
Általános iskolás gyermekek műveiből nyílt kiállítás a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság aulájában. A „művészek” a rendőrök, a mentők és a tűzoltók mindennapjait mutatták be.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság gépkocsi-flottája 23 új autóval bővült.
Zalaegerszeg, Nagykanizsa és Keszthely után 2015. február 12-én Lentiben várták a rendőri hivatás iránt érdeklődő fiatalokat.
Levélben köszönte meg a gyors segítséget.
Új vezetője van a Zala Megyei Rendőr-főkapitányságnak, mert 35 év szolgálati idő után 2015. január 27-én nyugállományba vonult Szukics Ferenc r. dandártábornok.
Dr. Fülöp Valternek, a fiatalon elhunyt Zala megyei főkapitánynak állítottak emléket a megyei főkapitányságon.
Balaicz Zoltán Zalaegerszeg polgármestere ajándékkal köszönte meg két zalaegerszegi rendőr munkáját.