Negyedikek lettek a zalai rendőrök (fotókkal)
Tizenegy csapat indult az Országos Rendőr Háromtusa Bajnokságon.
Tizenegy csapat indult az Országos Rendőr Háromtusa Bajnokságon.
Az előkelő negyedik hely a zalai rendőröké lett.
A nemzetközi versenyen öt ország csapata vett részt.
Összesítésben negyedik helyen végzett a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság focicsapata.
Az idei Belügyminisztérium Országos Atlétika Bajnokságot 2013. május 16-án, Debrecenben rendezték meg, ahol a zalai csapat 12 fővel képviseltette magát.