Közösen ellenőriztek
Az M5-ös autópálya inárcsi pihenőhelyénél tartottak közös közlekedési ellenőrzést a Pest vármegyei és a román rendőrök.
Az M5-ös autópálya inárcsi pihenőhelyénél tartottak közös közlekedési ellenőrzést a Pest vármegyei és a román rendőrök.
Vác rendőrkapitánya fokozott ellenőrzést rendelt el.
A nagykátai rendőrök elfogták azt a 32 éves férfit, aki facsemete- és biciklilopásokból tartotta fenn magát.
A Nagykátai Rendőrkapitányság munkatársai sorozatlopások miatt vettek őrizetbe egy 22 éves férfit.
Tart az őzek párzási időszaka, ősszel kezdődik a szarvasbőgés. Ilyenkor megnövekszik a vadelütések száma Pest vármegyében is.
A Gödöllői Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai szabadidejükben fogtak el egy lopás miatt körözött férfit.
Kábítószerrel kereskedett a 45 éves férfi. A ceglédi zsaruk fogták el.
Valótlanságokat állít a hvg.hu egy Gödön történt rendőri intézkedésről.
A Ceglédi Rendőrkapitányság szervezésében valósult meg a „KEDVESKÉK” élménytábor
A dunakeszi rendőrök 13 személyt állítottak elő.