Fokozott ellenőrzés Somogyban
Molnár Gábor r. dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el Somogy megyében.
Molnár Gábor r. dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el Somogy megyében.
Fedélzeti kamera buktatta le a felelőtlen kaposvári autóst.
Az ellenőrzés 50 helyszínen zajlott. A három nap alatt 174 fő közlekedett szabálytalanul.
Könyöktörést okozott a vascsővel mért ütés.
A kaposvári vizsgálók befejezték a nyomozást és vádemelést javasoltak az internetes sorozat-csalókkal szemben.
A Kaposvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vasúti közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt a 14010/866/2022. bűnügyi számon eljárást folytat ismeretlen tettes ellen.
Zara három éves kora óta készül rendőrnek, még az óvodában is rendőrautó a jele. Most, a hatodik születésnapja reggelén egy igazival lepték meg az egyenruhások.
A 67-es számú főúton három gépkocsi ütközött össze.
Ittas járművezetőkkel szemben intézkedtek a rendőrök Somogy megyében.
A kaposvári rendőrök a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével fogták el a férfit.