Bakó Krisztián István felhívás hírdetménye

2026. 08. 31., h - 10:44

Bakó Krisztián István ellen a Karcagi Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága a fenti

ügyiratszámon eljárást folytat.

A hirdetmény Karcagi Rendőrkapitányságon történő kifüggesztésének napja: 2026.08.31.

Az eljáró hatóság megnevezése: Karcagi Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága

Az ügy száma: 16803-234/92-8/2026. bvh.


Kapcsolódó oldalak