Bűnügyek

Elfogták a hajdúszoboszlói rablás gyanúsítottját - videóval

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Terrorelhárítási Központ műveleti egysége fogta el a 20 éves tettest. A Hajdú-Bihar megyei nyomozók őrizetbe vették M. Dávidot, aki a megalapozott gyanú szerint kirabolt egy hajdúszoboszlói élelmiszerboltot.

Több házból vitt el szerszámokat

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök egy helyi férfit vettek őrizetbe, aki a megalapozott gyanú szerint négy házból tulajdonított el szerszámokat, kerékpárokat.

Késsel fenyegetett

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a gyanúsítottal szemben, aki késsel fenyegetőzött egy debreceni egészségügyi intézmény területén.

Lezárt akta: Rablás Hajdúbagoson

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a két gyanúsítottal szemben, akik a megalapozott gyanú szerint berúgták egy hajdúbagosi férfi házának ajtaját, majd a lakásban bántalmazták a sértettet és elvitték a hálózsákját.

Több mázsa vasat lopott

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást az ellen a férfi ellen, aki a megalapozott gyanú szerint vasanyagot tulajdonított el egy ingatlan udvaráról.

Megfenyegette, kirabolta

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a létavértesi férfival szemben, aki a megalapozott gyanú szerint kirabolt egy nőt Debrecenben.

Pénzt követelt, hogy ne tegyen feljelentést

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A derecskei rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a férfit, aki a megalapozott gyanú szerint megzsarolt egy helyi fiút és nővérét.

Késsel szúrt, majd baltával fenyegetett

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a nőt, aki a megalapozott gyanú szerint élettársát késsel többször megszúrta, majd Mikepércsen felgyújtotta a férfi házát. A bíróság elrendelte B. Anna előzetes letartóztatását.

Nem kapott cigarettát, ezért ütött

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogták azt az 51 éves férfit, aki az egyik debreceni presszóban bántalmazott egy vendéget.

Nevelőapját bántalmazta

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni rendőrök elfogták a 22 éves gyanúsítottat.