Bűnügyek

Baktatott a kecskékkel

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök elfogtak egy férfit, aki a gyanú szerint ellopott két kecskét egy istállóból. A Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság munkatársai az állatokat megtalálták és visszaadták tulajdonosának.

Tehergépkocsit vitt el

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Más autójával kocsikázott egy férfi Hajdúsámsonban.

Egy családhoz akart betörni

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A gyanú szerint terményt akart eltulajdonítani Debrecenben egy férfi.

Vádemelési javaslattal befejezett ügyek

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A sértettek figyelmetlenségét használták ki a terheltek Bihartordán és Hajdúböszörményben is.

Kiürítették az üzemanyagtartályt

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A berettyóújfalui rendőrök bíróság elé állítási javaslattal fejezték be a nyomozást két csökmői lakossal szemben, akik a megalapozott gyanú szerint gázolajat loptak.

Visszaadták a kerékpárt, befejezték a nyomozást

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást azzal a férfival szemben, aki a gyanú szerint ellopott egy kerékpárt.

Garázdaságok Hajdú-Biharban

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A debreceni, valamint a polgári rendőrök is bíróság elé állítást javasolnak egy-egy garázda ellen.

Vesztegetés

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hajdú-bihari nyomozók vádemelést javasolnak hét gyanúsítottal szemben.

Egy nő támadta meg az idős férfit

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök befejezték a nyomozást azzal a nővel szemben, aki a gyanú szerint egy idős sértettet rabolt ki Debrecenben.