Bűnügyek

Bíróság elé állnak az orvhalászok

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A polgári rendőrök a polgárőrökkel közösen járőröztek, amikor észrevettek egy férfit, aki egy zsákban több tucat halat szállított a biciklijén. Kiderült, a férfi engedély nélkül halászhálóval fogott ki több tucat halat társával egy tóból.

Kábítószerfogás Hajdú-Biharban - videoval

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság felderítése alapján a Terrorelhárítási Központ műveleti egységei három férfit fogtak el, akik megalapozottan gyanúsíthatóak kábítószer birtoklása bűntett elkövetésével.

Kábítószer a zsebben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást az ellen a helyi lakos ellen, akinél az igazoltatás során az egyenruhások kábítószer gyanús növényi származékot találtak.

Vádemelési javaslat a rablóval szemben

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A gyanúsított Ebesen rabolta ki áldozatát. A rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a vele szemben folytatott eljárást.

Kórtermekből lopott

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőröknek gyanús lett a villamosmegállóban várakozó férfi. Kiderült, hogy a hajdúhadházi lakos szatyra lopott mobiltelefonokat rejt. A nyomozók vádemelési javaslattal fejezték be a gyanúsítottal szemben folytatott nyomozást.

Fatolvajok ellen fejezték be a nyomozást

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hosszúpályi külterületén több mint 200 mázsa fát vágtak ki azok a férfiak, akik ellen vádemelést javasolnak a rendőrök.

Egy órán belül elfogták őket

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Tűzifa árusítás ürügyével jutottak be a gyanúsítottak az idős házaspárhoz Debrecen-Józsán.

Nem jutott messzire

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vádemelést javasolnak a debreceni rendőrök egy férfival szemben, aki ellopott egy kerékpárt.

Graffitiztek

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást a rendőrök három debreceni lakossal szemben.

Betörő rendőrkézen

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Debrecenben S. Sándor edzőterembe, ruhaszalonba és más ingatlanokba tört be. A rendőrök elfogták és eljárást indítottak vele szemben.