Italokat loptak
A püspökladányi rendőrök elfogták azt a két fiút, akik egy raktárépületből loptak el italokat, amelyeket később egyikőjük elásott.
A püspökladányi rendőrök elfogták azt a két fiút, akik egy raktárépületből loptak el italokat, amelyeket később egyikőjük elásott.
Egy debreceni cég több száz sértettől, több mint egy milliárd forint értékben vett át összegeket, melyet saját céljaikra használták fel.
A rendőrök befejezték a nyomozást az ellen a két férfi ellen, akik egy debreceni egészségügyi intézmény kórtermeiből loptak.
Debrecenben, egy társasházi lakásban egy 22 éves férfi holttestét találták meg. Az áldozat halálát az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint idegenkezűség okozta.
Egy hajdúszoboszlói ház udvarára ment be az a három férfi, akiket a sértett észrevett, majd a rendőrök elfogtak. A Debreceni Járásbíróság elrendelte a terheltek előzetes letartóztatását.
Vádemelést javasolnak a nyomozók az ellen a nő ellen, aki egy debreceni panzió szobájában megrongálta a berendezést.
A körzeti megbízottak elfogták azt a két fiatalt, akik festékszóróval firkálták össze egy debreceni ingatlan falát. A rendőrök befejezték a nyomozást és vádemelést javasolnak a két terhelttel szemben.
Több mint fél száz sértettet ejtettek tévedésbe azok a férfiak, akik ellen a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság vádemelést javasol.
Berekböszörményben egy 17 éves fiú egy 94 éves nénit rabolt ki otthonában. A rendőrök három órán belül elfogták a fiatalkorút.
Újszülött az áldozat.