Bűnügyek

Telefont raboltak

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Elfogták a debreceni rendőrök annak a rablásnak a két elkövetőjét, akik 2013. június 17-én este Debrecenben a Petőfi téren az állomás előtt egy férfit fenyegetéssel arra kényszerítettek, hogy a náluk lévő mobiltelefont cserélje ki a sajátjával.

Előterjesztették

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság munkatársai 2013. június 10-én előterjesztést tesznek annak a három őrizetbe vett gyanúsítottnak az előzetes letartóztatására, akiket 2013. június 8-án kora este fogtak el a rendőrök Pocsajon.

Összeverekedtek

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrök előállították a verekedő személyeket.

Őrizetben a pocsaji garázdák

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság csoportosan elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt indított eljárást három pocsaji férfivel szemben.

Négy főt állítottak elő

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrség rövid idő alatt rendet tett.

Kerékpárokat és pénztárcákat lopott

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt időszakban 8 kerékpárt tulajdonított el a város területéről, illetve öltözőszekrényekből táskát, pénztárcát lopott el egy 17 éves püspökladányi férfi, akit a rendőrök a nyomozás eredményeként beazonosítottak és elfogtak.

Garázda fiatalok Tégláson

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Hajdúhadházi Rendőrkapitányság csoportos garázdaság bűntett elkövetése miatt nyomozást indított három hajdúhadházi fiatalember ellen.

Betörőket fogtak a hajdú-bihari rendőrök

Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Megzavarta a tulajdonos, így érték nélkül távozott a ház udvaráról L. József és L. Levente, akiket elfogtak, majd őrizetbe vettek a hosszúpályi rendőrök. Mint kiderült a két elfogott férfi több a környéken történt betörés elkövetésével is gyanúsíthat