Őrizetben a perkupai betörő
Három településen hat helyre tört be az a perkupai férfi, akit a rendőrök elfogtak, majd őrizetbe vettek.
Három településen hat helyre tört be az a perkupai férfi, akit a rendőrök elfogtak, majd őrizetbe vettek.
A KR NNI egyszer már kihallgatta gyanúsítottként a 69 éves férfit szexuális közvetítései okán, ő azonban tovább folytatta illegális üzletét. A bűnlajstroma azóta növekedett, s most már rács mögött várhatja ügye folytatását.
A két nő a megalapozott gyanú szerint mobiltelefonokat, pénztárcát és különféle használati tárgyakat loptak el a sértettektől. Kifosztás miatt kell felelniük.
Az egri rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Egy rosszul bevett kanyar után sodródott a szántóföldre egy Dombóvárról ellopott autóval a 17 éves szekszárdi fiú.
Egy szentesi férfi szándékosan ütötte el szintén helybéli ismerősét tavaly nyáron Bakson. A rendőrség lezárta az eljárást.
A zalai rendőrök őrizetbe vették az 56 éves szlovén állampolgárságú férfit.
A debreceni nyomozónak gyanús lett, hogy egy férfi két női táskával a kezében sétálgat.
A Pápai Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
Befejezték a bonyhádi rendőrök az eljárást három fiatalkorú gyanúsított ügyében, akik egy esztendeje Kétyen egy ház berendezését és egy autót törtek össze szándékosan, egy másik kocsit pedig Zombáról kötöttek el.