Őrizetben a két román embercsempész
Magyar-szlovák közös szolgálat során fogták el a rendőrök a két embercsempészt és a 13 illegális migránst.
Magyar-szlovák közös szolgálat során fogták el a rendőrök a két embercsempészt és a 13 illegális migránst.
A kecskeméti rendőrök elfogták és őrizetbe vették a dílert.
A budapesti és a Komárom-Esztergom megyei nyomozók együttműködésének eredményeként a fővárosban fogtak el egy lopás miatt elítélt, a fegyházbüntetés elől tavaly január óta bujkáló férfit.
A 30 éves férfi egy esztergomi munkásszállón lopta meg a sértettet. Az esztergomi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Az egri rendőrök vádemelést javasolnak.
Eladás közben csaptak le a kábítószer-kereskedelemmel gyanúsított férfira a XV. kerületi rendőrök.
A nyomozók őrizetbe vették a 26 éves egri férfit.
A Balatonfüredi Rendőrkapitányság munkatársai befejezték az ügy vizsgálatát.
Szarvason megállítottak a rendőrjárőrök egy autóst, akiről kiderült, hogy az ellenőrzés előtt több bűncselekményt is elkövethetett. A rendőri intézkedéskor azt is megállapították, hogy soha nem volt neki vezetői engedélye, ezért a férfit szabálysértési őrizetbe vették.
A 19 éves férfit a győri rendőrök őrizetbe vették.