Bűnügyek

Őrizetben a két román embercsempész

Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Magyar-szlovák közös szolgálat során fogták el a rendőrök a két embercsempészt és a 13 illegális migránst.

Rejtőzködő életmód

Budapesti Rendőr-főkapitányság

A budapesti és a Komárom-Esztergom megyei nyomozók együttműködésének eredményeként a fővárosban fogtak el egy lopás miatt elítélt, a fegyházbüntetés elől tavaly január óta bujkáló férfit.

Szobatársától lopott

Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A 30 éves férfi egy esztergomi munkásszállón lopta meg a sértettet. Az esztergomi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Tetten ért díler

Budapesti Rendőr-főkapitányság

Eladás közben csaptak le a kábítószer-kereskedelemmel gyanúsított férfira a XV. kerületi rendőrök.

Borospincében érték tetten

Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A nyomozók őrizetbe vették a 26 éves egri férfit.

Lebuktatta a rendőri ellenőrzés

Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szarvason megállítottak a rendőrjárőrök egy autóst, akiről kiderült, hogy az ellenőrzés előtt több bűncselekményt is elkövethetett. A rendőri intézkedéskor azt is megállapították, hogy soha nem volt neki vezetői engedélye, ezért a férfit szabálysértési őrizetbe vették.