Ünnepi kitüntetések
Március 15-e alkalmából Pintér Sándor belügyminiszter által adományozott Szent György Érdemjelet vett át dr. Töreki Sándor r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, Veszprém megyei rendőrfőkapitány.
Március 15-e alkalmából Pintér Sándor belügyminiszter által adományozott Szent György Érdemjelet vett át dr. Töreki Sándor r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, Veszprém megyei rendőrfőkapitány.
Összesen 17 újonnan felszerelő tiszthelyettes kapta kézhez ünnepélyes keretek között kinevezési parancsát 2014. március 3-án a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság Színházterem.
A 2013. évi munkáját értékelő ünnepélyes állománygyűlését 2014. február 25-én tartotta meg a Tapolcai Rendőrkapitányság.
Sikeres évet zár a rendőrség, a nyomozások eredményességi mutatója jelentősen növekedett tavaly megyénkben – hangzott el február 10-én a Veszprém Megyei rendőr-főkapitányságon tartott évértékelő értekezleten.
A Pápai Közbiztonsági Koordinációs Bizottság 2014. február 4-én tartotta első ülését az idei évben.
A balatonfüredi Polgármesteri Hivatal épületében 2013. december 16-án 18 óra 30 perckor tartotta alakuló ülését a balatonfüredi polgárőrség.
„Alázattal kell megállnunk a másik ember egyénisége, személyisége előtt és el kell tudnunk fogadni azt, hogy sok tekintetben mások vagyunk.”. Györkössy Endre költő szavaival vette kezdetét az együttműködési konferencia Veszprémben.
Bódis István r. zászlós, a Badacsonytomaji Rendőrőrs körzeti megbízottja volt az egyik, aki 2013. december 13-án átvehette a Balaton Fejlesztési Tanács Közbiztonsági Testület díjbizottsága által adott díjat.
A Veszprémi, a Várpalotai és a Balatonalmádi Rendőrkapitányság, továbbá a Hajmáskér-Sólyi Református Társegyházközség vezetői 2013. december 10-én Hajmáskéren, a Nyitott Kapuk Református Közösségi Házban szándéknyilatkozatot írtak alá.
Mintegy 170 nyugállományú rendőr fogadta el a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság és a Veszprémi Rendőrkapitányság meghívását.