Országos asztalitenisz bajnokság Veszprém vármegyében
Várpalotán rendezték meg a XLIV. Balaton Kupa BM Országos Meghívásos Asztalitenisz Bajnokságot.
Várpalotán rendezték meg a XLIV. Balaton Kupa BM Országos Meghívásos Asztalitenisz Bajnokságot.
A kapitányság vezetője elismerést adott át a két férfinak, akik megmentettek egy nőt.
A Készenléti Rendőrség csapata nyerte idén is az országos döntőt.
A képviselő-testület egyhangúlag elfogadta a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének beszámolóját.
Rausz István rendőr ezredes 2024. április 25-én számolt be a rendőrkapitányság 2023. évi tevékenységéről.
Veszprém város képviselő-testülete elfogadta a beszámolót, és a képviselő-testület megköszönte a rendőrség 2023. évi tevékenységét.
A 8-as számú főút inotai szakaszánál mérőeszköz szűri a gyorshajtókat.
Dékány Balázs r. ezredes, megyei rendőrfőkapitány a 2023-ban végzett munkát értékelte.
Konkrét állásajánlatokkal, konzultációs lehetőséggel, fegyverzettechnikai, bűnügyi-technikai, valamint pódiumbeszélgetésekkel készültek a szervezők.
A tagok beszámoltak tevékenységükről, tapasztalataikról.