Az elmúlt tanév munkáját értékelték
A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság állományában szolgálatot teljesítő iskolaőrök és koordinátoraik számára tartottak évértékelő értekezletet.
A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság állományában szolgálatot teljesítő iskolaőrök és koordinátoraik számára tartottak évértékelő értekezletet.
A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője július 1-jei hatállyai új személyeket bízott meg a kapitányságvezetői feladatok ellátásával.
„Keszthely Városért” kitüntetést vehetett át a város rendőrkapitánya.
Nyugállományú nagykanizsai kollégánkat a sportolás népszerűsítésében és a fogyatékkal élők esélyegyenlőségének megteremtésében nyújtott kimagasló munkájáért ismerték el.
A rendőrség ünnepe, Szent György napja alkalmából részesítették elismerésben a rendőröket a kiemelkedő szakmai tevékenységükért.
A vármegyeszékhelyen megrendezett ünnepségen a rendőrök és a tűzoltók is izgalmas programokkal készültek minden korosztály számára.
A zalai rendőröknek is fontos a környezetünk védelme, ezért csatlakoztak a TeSzedd! kampányhoz.
A Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság a tűzoltókkal karöltve 2023. április 28-án bemutatókkal, tanácsadással, és gyerekeknek szóló programokkal várnak minden érdeklődőt az Országos Rendőr- és Tűzoltónap alkalmából.
Zala Vármegyéből három közlekedésrendészeti szakember vehetett át tárgyjutalmat.
Dr. Balogh János r. altábornagy, országos rendőrfőkapitány 2023. február 15-én elismerésben és jutalomban részesítette dr. Horváth István r. ezredest nyugállományba vonulása alkalmából.