Kivezették
Túlsúlyos karavánt intettek ki a forgalomból a Pest megyei rendőrök.
Túlsúlyos karavánt intettek ki a forgalomból a Pest megyei rendőrök.
Letartóztatta a bíróság azt a 18 éves kistarcsai férfit, aki az elmúlt egy hónapban vagyon elleni bűncselekmények sorát követte el Gödöllő környéki településeken.
Majd a környéken élő, rászoruló családokig utaztatták ajándékaikat.
Rászoruló gyerekeknek gyűjtöttek a Pest megyei rendőrök.
Több hónapnyi felderítés után kapcsoltak le a nagykőrösi nyomozók két, kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítható férfit. A „zöld” és a „fehér” rendszeresen cserélt gazdát.
A leggyorsabban száguldó autósok dobogósait 120 km/h felett mérték be a rendőrök. Ott, ahol 50-nel lehet haladni.
Különböző indokokat bevetve loptak meg több embert a banda tagjai. Hármukat elfogták az érdi rendőrök, két azonosított társukat még keresik.
A Pest megyei rendőrök vették észre és intették ki a forgalomból a járműveket.
Egy kedves szó, egy kis beszélgetés bárminél többet ér - summázta a szentendrei rendőrök látogatását egy helyi nyugdíjas.
Több betöréssel gyanúsítják a szentendrei rendőrök azt a 38 éves férfit, aki víkendházakból akart lopni. Az idei három mellett két tavalyit is beismert.