Lezárt akta: rajtaütöttek, majd felszámolták
A ceglédi rendőrök befejezték azt a 2021-ben indult büntetőügyet, amelynek két kábítószer-kereskedő és az ügyfélkörükbe tartozó 4 fogyasztó az érintettje.
A ceglédi rendőrök befejezték azt a 2021-ben indult büntetőügyet, amelynek két kábítószer-kereskedő és az ügyfélkörükbe tartozó 4 fogyasztó az érintettje.
Azok a járművezetők, akik Cegléd és Gödöllő illetékességi területén közlekedtek. A rendőrök 8 helyszínen szűrték a gyorshajtókat.
Továbbra is jelentős erőket mozgatva keresik Bozsik Máriát.
A váci rendőrök befejezték annak a 44 éves fővárosi férfinak az ügyét, aki közel 1 millió forinttal rövidítette meg alkalmi partnerét - a gyanú szerint.
Tahitótfaluban fújattak szondát a rendőrök.
Továbbra is együtt járőröznek a szlovák és a váci rendőrök.
A Pest megyei rendőrök négy horrorkaravánt szűrtek ki a forgalomból - 2,7 tonna plusz, 1 millió 50 ezer forint bírság.
A Pest megyei rendőrök egy ócsai házból állították elő azt a két férfit, akik tinédzserek dolgoztatásával biztosítottak maguknak nagyobb nyereséget. Nehéz sorsukat kihasználva napi 10-12 órában, alacsony bérért végeztettek velük elsősorban építőipari munkát.
Azonosították és elfogták a szigetszentmiklósi rendőrök azt a négy férfit, akik közül ketten sorozatosan teremgarázsból loptak, a zsákmányért másik két férfi droggal fizetett - a gyanú szerint.
Magyarország belügyminisztere arany fokozatú érdemjelet adományozott három Pest megyei rendőrnek. Főnök, a személykereső kutya jutalma egészen más volt.